Przegrana polskiej drużyny narodowej w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fantastyczne spotkanie reprezentacji narodowej Czech!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu Polski nie były zbyt udane. Polscy zawodnicy rzecz jasna zdołali awansować do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi sympatycy z naszego kraju zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest wymagana. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym szkoleniowcem reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w drużynie Polski były bardzo dobre, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach starcia reprezentacja Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Zarówno dla graczy, jak i fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze to był istny szok. Gracze narodowego zespołu Czech wyglądali o wiele lepiej od naszych zawodników od pierwszego gwizdka arbitra i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. Polska narodowa kadra grała trochę lepiej w drugiej części starcia, jednakże to zawodnicy z Czech zdobyli trzeciego gola. Jan Kuchta był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego meczu. Nasi zawodnicy próbowali odrabiać straty, jednak zdołali zdobyć jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Warto zaznaczyć, iż ten mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był kiepski. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w zespole Polski wyobrażał sobie portugalski trener Santos. W drugim starciu eliminacji polska narodowa kadra będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii. Bez najmniejszych wątpliwości w tym spotkaniu drużyna polska musi zgarnąć 3 punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz