Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także rozpoznawalne jury, które zgromadza przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach można zobaczyć kilka cenionych i znanych w przestrzeni modowej osób, jak na przykład redaktorki pism, znane modelki lub światowej sławy fotografowie.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet sędziowie przyznają osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem lub modelką, co skutkuje tym, że owy uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Natomiast srebrny bilet jest głosem internautów, którzy wybrali swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się można spodziewać w tej edycji?

Produkcja TVN oferuje możliwość rozwoju i odkrywania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym co sezon zgłoszenia wysyła sporo chętnych. W każdym odcinku na uczestników będą czekać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek oraz sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto stanie się kolejnym zwycięzcą Top Model. O tytuł zmaga się sporo wartych uwagi zawodników, dlatego bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz